ارسال به دوستان
کد خبر : 255711
تاریخ انتشار : 4 اردیبهشت 1398 15:51
تعداد بازدید : 187

معرفی مدیر جدید آموزش و تحقیقات دانشکده علوم پزشکی ساوه

معرفی مدير جدید آموزش و تحقیقات دانشکده علوم پزشکی ساوه

به گزارش روابط عمومی معاونت آموزشی، در مراسمي كه با حضور دكتر حمیدرضا کوهستانی معاون آموزشي دانشگاه و رابط نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری حجت الاسلام حاج آقا ودود و اعضای هیات علمی و كاركنان معاونت آموزش و تحقیقات در تاريخ 1398/02/04 در سالن جلسات معاونت آموزشي برگزارشد، مدير جدید آموزش و تحقیقات دانشکده علوم پزشکی معرفي شد. در این جلسه ابتدا دکتر حمیدرضا کوهستانی معاون آموزش و تحقیقات، دانشکده را یک خانواده دانست و از زحمات اعضای هیات علمی و پرسنل تقدیر کرد و تاکید کرد که همه باهم و در کنار هم برای رسیدن به اهداف دانشکده تلاش کنیم. همچنین معاون آموزش و تحقیقات دانشکده در خصوص پژوهش بیان کرد که انجام تحقیقات مبتنی بر نیاز و خلق ثروت از امور مهم در حیطه پژوهش است که باید در این زمینه دانشکده به رسالت خود عمل کند.

 

حجت الاسلام ودود رابط نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در ادامه این جلسه ضمن تبریک اعیاد پربرکت شعبانیه، برای آقای دکتر گازرانی آرزوی موفقیت نمود و گفت: در این برهه بایستی با تلاش و کوشش جهادی در مسیر خدمت به بندگان خدا گام برداشت تا فردا در محضر احدیت شرمنده نباشیم.

در ادامه نیز دکتر ساسان گازرانی  مدیر جدید آموزش و تحقیقات در این جلسه ضمن تشکر از ریاست و معاون آموزشی دانشکده بابت اعتماد در حوزه در حوزه مدیریت آموزش و تحقیقات، بیان داشت" تمامی حورزه های دانشکده حساس و از اهمیت بالایی برخوردار است. در حوزه آموزش نیز باید با برنامه ریزی، بهبود کیفیت آموزش و تشویق پژوهش های اساتید و دانشجویان در جهت کاربردی بودن آنها و همچنین ایجاد دانشگاه نسل سوم با کوشش و همدلی اعضای هیات علمی، پرسنل و دانشجویان قدم برداریم.

در انتهای جلسه و طی حکمی از سوی رئیس دانشکده و معاون آموزش، تحقیقات و فرهنگی دانشجویی، دکتر ساسان گازرانی به عنوان مدیر آموزش و تحقیقات دانشکده علوم پزشکی ساوه  معرفی گردید..
نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به دانشکده علوم پزشکی ساوه می باشد