ارسال به دوستان
کد خبر : 255706
تاریخ انتشار : 29 دی 1397 15:0
تعداد بازدید : 72

مراسم تودیع و معارفه دبیر کمیته انضباطی بدوی دانشکده علوم پزشکی ساوه

مراسم تودیع آقای غلامرضا ملااحمدی دبیر سابق کمیته انضباطی بدوی دانشجویان دانشکده علوم پزشکی ساوه ...
undefined
به گزارش مفدا ساوه، مراسم تودیع آقای غلامرضا ملااحمدی دبیر سابق کمیته انضباطی بدوی دانشجویان دانشکده علوم پزشکی ساوه و معارفه آقای سیدمحمد عطارد دبیر جدید این کمیته در دانشکده علوم پزشکی ساوه برگزار گردید.
در این مراسم که با حضور نماینده نهاد مقام معظم رهبری، اعضاء هیات علمی و جمعی از کارکنان این دانشکده برگزار گردید، پس از قرائت آیاتی از کلام الله مجید، دکتر حمیدرضا کوهستانی معاون آموزش، تحقیقات و فرهنگی دانشجویی دانشکده علوم پزشکی ساوه ضمن عرض تسلیت به مناسبت فرارسیدن ایّام شهادت حضرت فاطمه زهرا(سلام الله علیها)، قدردانی و تشکر از بندگان خدمتگذار و شایسته خداوند را از آموزه های مورد تأکید بزرگان دین بیان کرده و از زحمات جناب آقای ملااحمدی دبیر سابق کمیته انضباطی این دانشکده تقدیر و تشکر نمودند.

undefined

ایشان ضمن آرزوی موفقیت برای آقای سیدمحمد عطارد، کمیته انضباطی دانشگاه ها را یکی از حوزه های بسیار حساسِ مرتبط با دانشجو و دانشگاه بیان نمود و تأکید کرد نظم و انضباط از مباحث بسیار مهم در دانشگاه می باشد و کمیته انضباطی دانشجویان، در این زمینه نقش بسزایی دارد.

undefined

در ادامه این مراسم آقای غلامرضا ملااحمدی دبیر سابق کمیته انضباطی دانشجویان دانشکده علوم پزشکی ساوه، ضمن تشکر از کلیه همکاران، آمادگی خود را برای کمک و همفکری در مباحث مربوط به کمیته انضباطی اعلام نمودند.
همچنین در این مراسم آقای سید محمد عطارد دبیر جدید کمیته انضباطی بدوی دانشجویان دانشکده علوم پزشکی ساوه، ضمن تشکر و قدردانی از زحمات چندین ساله آقای ملااحمدی در این سمت، بیان داشت فلسفه تشکیل کمیته انضباطی دانشگاه جهت پیشگیری از تخلفات اداری، آموزشی اخلاقی و سیاسی بوده و حفظ جایگاه، شأن و کرامت دانشجویان جزء وظایف ذاتی این کمیته می باشد.

undefined

وی با اشاره به بندهای گوناگونی از آیین نامه انضباطی دانشجویان، مصوّب شورای عالی انقلاب فرهنگی، ضمن تشریح این قوانین، آموزش و آگاه سازی دانشجویان از پیامدهای تخلفات احتمالی را بسیار پر اهمیت دانست و ادامه دادند طبق سیاست ابلاغی از سوی وزارتخانه ما موظف به برخوردی پدرانه و مشفقانه با دانشجویان گرامی هستیم.
گفتنی است در پایان این مراسم با اهداء لوح تقدیر به آقای غلامرضا ملااحمدی از زحمات ایشات تقدیر بعمل آمد و همچنین حکم مسئولیت آقای سید محمد عطارد به وی اعطاء شد.


.
نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به دانشکده علوم پزشکی ساوه می باشد